هتل ایران هتل ایران ★★★★★ کیش -بلوار خلیج فارس
هتل ایران یه هتل با ساختمان قدیمی است. اقامت کودکان بالاتر از دو سال رایگان نمیباشد
هتل پارمیس هتل پارمیس ★★★★★ امتیاز هتل 8 کیش-میدان پردیس امتیاز هتل 8
هتل پالاس هتل پالاس ★★★★★ كيش، مابین میدان سیری و میدان داریوش
هتل پانوراما هتل پانوراما ★★★★★ کیش، بلوار رودکی، روبروی برج دیپلمات
 مجموعه لوکس و مجلل پانوراما کیش با زیربنایی به مساحت تقریبی ۳۰۰۰۰ متر مربع است که با معماری خاص و ویژه خود در بهترین نقطه از مرکز شهر قرار گرفته و موقعیت دسترسی به مراکز تجاری و بازارهای متمرکز و جاذبه های ساحلی مرکز شهر را برای مهمان مقیم هتل پانوراما بسیار تسریع نموده بازارهای زیتون، مرکز تجاری، پانیذ، پردیس های ۱و۲، رویا مال و از سوی دیگر، اسکله قدیم، پارک ساحلی ماهیگیر، پارک شهر زیبای کیش، تالار بزرگ شهر(محل برگزاری جشن ها و کنسرت های کیش)،کلوپ های تفریحی، مرکز غواصی و کیبل اسکی، همگی در نزدیکی هتل پانوراما قرار گرفته اند ...
هتل پنج ستاره هتل پنج ستاره ★★★★★ کیش
هتل ترنج هتل ترنج ★★★★★ امتیاز هتل 10 کیش-ابتدای جاده جهان امتیاز هتل 10
هتل داریوش هتل داریوش ★★★★★ امتیاز هتل 10 کیش-میدان داریوش امتیاز هتل 10
هتل بزرگ داریوش هتلی ۵ ستاره‌ در جزیره کیش است . معماری این هتل 190 اطاقه برگرفته از تخت جمشید می باشد. هتل داریوش دارای امکانات ویژه ای همچون استخر روباز برای آقایان،زمین تنیس،سالن بیلیارد و بدنسازی و ماساژتایلندی است. ساعت سرو صبحانه 7:30 تا 10:30 صبح و حرکت به سمت بازار ساعت 10 صبح و 6:30 عصر میباشد. سرویس ایرانی در داخل لابی و سرویس فرنگی در داخل اتاقها موجود است.
هتل شایان هتل شایان ★★★★★ امتیاز هتل 8 کیش،میدان ساحل امتیاز هتل 8
هتل شایان کیش وابسته به شركت سرمايه گذاری هتلهای پارس می باشد. هتل شایان با 192 دستگاه اتاق مجهز ، سوئيتهاي ساحلي ، سوئیتهای معمولی ، رویال ، اتاقهای رو به دریا و جزیره و همچنین دوبلکس های لوکس و امکاناتی از قبیل : رستورانهای ایرانی و فرنگی ، کافی شا پ ، آرایشگاه ، سالنهای کنفرانس ، پارکینگ اختصا صی ، خشکشوئی و همچنین خدمات فکس ، دسترسی آسان به دریا و ...آماده پذیرایی از مسافران گرامی است. . این هتل در نزدیکی بازار زیتون واقع شده است. اتاق بازی کودکان از ساعت 8 صبح الی 7 بعدازظهر قابل استفاده می باشد.
هتل شایگان هتل شایگان ★★★★★ کیش-بلوار رودکی
هتل کوروش هتل کوروش ★★★★★ امتیاز هتل 9 کیش-میدان پردیس امتیاز هتل 9
هتل مارینا پارک هتل مارینا پارک ★★★★★ امتیاز هتل 10 کیش- بلوار مرجان امتیاز هتل 10
هتل میراژ هتل میراژ ★★★★★ كیش، بلوار دریا
هتل ویدا هتل ویدا ★★★★★ امتیاز هتل 8 کیش-بلوار موج امتیاز هتل 8
هتل آریان هتل آریان ★★★★ کیش-میدان امیرکبیر
هتل ارم هتل ارم ★★★★ كيش، بلوار خيام
هتل بین المللی کیش هتل بین المللی کیش ★★★★ امتیاز هتل 9 کیش-میدان سنایی امتیاز هتل 9
هتل سورینت مریم هتل سورینت مریم ★★★★ كيش، ميدان امير كبير
هتل شایلی هتل شایلی ★★★★ کیش-بلوار دریا
هتل صدف هتل صدف ★★★★ کیش-میدان امیرکبیر
هتل فلامینگو(ویلایی) هتل فلامینگو(ویلایی) ★★★★ کیش-بلوار دریا
هتل 4 ستاره فلامینگو در دو مجموعه اصلی و ویلایی میباشد. بخش ویلایی هتل در محوطه و بدون اسانسور است.
هتل لیلیوم هتل لیلیوم ★★★★ امتیاز هتل 7 کیش بلوار رودکی امتیاز هتل 7
هتل آرامش هتل آرامش ★★★ امتیاز هتل 8 کیش-مقابل بازار زیتون امتیاز هتل 8
هتل آرامش در 4 طبقه در سال1390 احداث شده است. نوساز بودن هتل ،نزدیکی به مراکز خرید و ساحل از مزیت های آن به شمار می رود. ساعت سرو صبحانه 8 الی 10 صبح و حرکت به سمت بازار ساعت 10 صبح می باشد. سرویس ایرانی در داخل راهرو و سرویس فرنگی در داخل اتاقها موجود می باشد.
هتل آرامیس هتل آرامیس ★★★ امتیاز هتل 9 کیش -میدان پردیس امتیاز هتل 9
هتل ارامیس در سال 1385 در4 طبقه احداث گردید. این هتل در میدان پردیس و نزدیک به مراکز تجاری واقع شده است.. ساعت سرو صبحانه 8 الی 10 صبح و حرکت به سمت بازار ساعت 10 صبح میباشد. سرویس ایرانی در داخل راهرو و لابی و سرویس فرنگی در داخل اتاقها موجود می باشد.
هتل آنا هتل آنا ★★★ کیش-بلوار دریا
هتل 3 ستاره آنا کیش در سال 1377 در دو طبقه احداث شد. نزدیکترین بازار به این هتل بازار مروارید با 650 متر فاصله و بازار زیتون با 800متر فاصله می باشد. ساعت سرو صبحانه 8 تا 10 صبح و حرکت به سمت بازار ساعت 10 صبح می باشد.
هتل پارس نیک هتل پارس نیک ★★★ امتیاز هتل 7 کیش-بلوار دریا امتیاز هتل 7
هتل پارس نیک در سال 1390 افتتاح شده است. نزدیکترین بازار به این هتل بازار مروارید با 650 متر فاصله و بازار زیتون با 800متر فاصله می باشد. ساعت سرو صبحانه 8 تا 10 صبح و حرکت به سمت بازار ساعت 10 صبح می باشد. استفاده از اینترنت از ساعت 9 الی 10 صبح رایگان بوده و در سایر ساعات با پرداخت هزینه ممکن است.
هتل پارسیان هتل پارسیان ★★★ امتیاز هتل 7 کیش میدان ساحل امتیاز هتل 7
هتل پارسیان در نزدیک بازار زیتون واقع شده است.این هتل در سال 1374 تاسیس گردیده است. برخی اتاقها دارای سرویس ایرانی و برخی دارای فرنگی است. این هتل دو طبقه و فاقد اسانسور میباشد.
هتل پارمیدا هتل پارمیدا ★★★ امتیاز هتل 8 کیش-خیابان رودکی امتیاز هتل 8
هتل تماشا هتل تماشا ★★★ کیش-میدان امیرکبیر
هتل تماشا در نزدیکی مراکز خرید واقع شده است. نزدیکترین بازارها به این هتل بازار زیتون و مروارید با تنها 700 متر فاصله می باشد. استفاده از اینترنت در این هتل رایگان نبوده و با پرداخت هزینه دسترسی ممکن می شود. ساعت صبحانه از ساعت 8 صبح الی 10 صبح می باشد.
هتل جام جم هتل جام جم ★★★ امتیاز هتل 8 کیش -دانشگاه صنعتی شریف امتیاز هتل 8
هتل 3 ستاره جام جم در نزدیکی بازار ونوس ،زیتون و اسکله تفریحی واقع شده است.این هتل دارای 51 اتاق می باشد . ساعت سرو صبحانه 7:30 الی 9:30 ,حرکت به سمت بازار ساعت 10 صبح و برگشت حدود ساعت 13 است. اتاقها دارای سرویس ایرانی نمی باشد.این سرویس در راهرو قرار گرفته است.
هتل سارا هتل سارا ★★★ امتیاز هتل 8 کیش-بلوار رودکی امتیاز هتل 8
هتل سارا در 4 طبقه در سال 1388 تاسیس شده است. این هتل در نزدیکی بازار پردیس 1 و2 و بازار پانیذ واقع شده است.ساعت سرو صبحانه 7:30 الی 10 صبح می باشد.
هتل سان رایز هتل سان رایز ★★★ امتیاز هتل 9 کیش-بلوار خلیج فارس امتیاز هتل 9
با 2400 متر زیر بنا واقع در مرکز جزیره در نزدیکی بازارهای پردیس 1و2 دارای 49 واحد اقامتی می باشد که شامل : 22 باب اتاق 2تخته ، 23 باب سوئیت یک خوابه ، 4 باب سوئیت 2خوابه می باشد سوئیتهای هتل سان رايز كيش هرکدام دارای یک سرویس بهداشتی داخل هال و پذیرایی و یک سرویس بهداشتی داخل اتاق خواب می باشند.
هتل سیمرغ هتل سیمرغ ★★★ امتیاز هتل 9 كيش ،خیابان جهان امتیاز هتل 9
هتل مجتمع ساحلی سیمرغ کیش به صورت ویلایی می باشد. دسترسی آسان به دریا،مسیر دوچرخه سواری و لذت از تماشای ساحل زیبای خیج فارس از مزایای این هتل به شمار می رود. صبحانه ساعت 7 الی 9:30 صبح سرو می گردد و سرویس حرکت به سمت بازار ساعت 9:30 صبح و 5:30 بعدازطهر مهیا می باشد.
هتل قائم هتل قائم ★★★ امتیاز هتل 9 کیش-خیابان ساحل امتیاز هتل 9
هتل قائم در نزدیکی مراکز خرید واقع شده است. نزدیکترین بازارها به این هتل بازار زیتون و مروارید با تنها 500 متر فاصله می باشد. ا ساعت صبحانه از ساعت 8 صبح الی 10 صبح می باشد.
هتل گراند هتل گراند ★★★ کیش-بلوارموج
هتل گراند از موقعیت مناسبی در جزیره برخودار است.نزدیکترین بازار به این هتل بازار ونوس با 5دقیقه پیاده روی و بازار زیتون با 8 دقیقه پیاده روی می باشد. ساعت سرو صبحانه 8 تا 10صیح و حرکت به سمت بازار ساعت 10 صیح است. استفاده از اینترنت در این هتل رایگان نبوده و هزینه خرید شارژ برای یک ساعت استفاده مفید 5000تومان و سه ساعت استفاده مفید 5000 تومان می باشد.
هتل هلیا هتل هلیا ★★★ امتیاز هتل 8 کیش-مقابل زیتون امتیاز هتل 8
هتل هلیا یکی از هتلهای قدیمی در جزیره کیش میباشد.فاصله تا بازارهای مرکزی 20 دقیقه پیاده.
هتل آبادگران هتل آبادگران ★★ امتیاز هتل 9 کیش،خیابان پروین اعتصامی امتیاز هتل 9
هتل آبادگران به صورت هتل آپارتمان و سوییت های ساحلی می باشد.با اقامت در این هتل به راحتی می توانید به دریا و مسیر دوچرخه سواری دسترسی داشته باشید. ساعت سرو صبحانه 8 تا 10صیح و حرکت به سمت بازار ساعت 10 صیح و 6 عصر میباشد.
هتل آرا هتل آرا ★★ امتیاز هتل 7 میدان پردیس-ابتدای بلوار رودکی امتیاز هتل 7
هتل تعطیلات هتل تعطیلات ★★ جزیره کیش، میدان سیری
هتل ----- هتل ----- ★★ کیش-
هتل شباویز هتل شباویز ★★ امتیاز هتل 7 کیش-جاده جهان امتیاز هتل 7
هتل ویلایی شباویز دارای مجموعه ویلایی می باشد.دسترسی آسان به دریا و دوچرخه سواری در سواحل خلیج فارس از مزایای این هتل می باشد. نزدیکترین بازار به این هتل بازار مرجان است.. گردد و حرکت به سمت بازار ساعت 9:30 صبح می باشد. استفاده از اینترنت رایگان نبوده و با پرداخت هزینه امکان پذیر است. این هتل از مرکز جزیره فاصله دارد
هتل گلدیس هتل گلدیس ★★ کیش-بلوار ایران
هتل لوتوس هتل لوتوس ★★ کیش-میدان امیرکبیر
هتل لوتوس با نام سابق لاله در سال 1383 افتتاح شده است.نام این هتل پس از بازسازی در سال 1390 به لوتوس تغییریافته است. بازار مروارید با 500متر فاصله نزدیکترین بازار به این هتل می باشد. ساعت سرو صبحانه 8 تا 10 صبح و حرکت به سمت بازار ساعت 10 صبح می باشد. استفاده از اینترنت در داخل اتاقها رایگان نبوده و هزینه استفاده 1ساعت مفید 5000تومان،3 ساعت مفید12000تومان و 6ساعت مفید 20000تومان می باشد.
هتل پانیذ هتل پانیذ امتیاز هتل 8 کیش-خیابان رودکی-جنب هتل آرام امتیاز هتل 8
هتل پانیذ در نزدیکی مراکز خرید واقع شده است. نزدیکترین بازارها به این هتل بازار پانیذ و پردیس2 با تنها 300 متر فاصله می باشد. این هتل دو طبقه و بدون اسانسور میباشد. فضای اتاقها در حداقل ممکن بوده و کوچک محسوب میگردد.