loadpage
آدرس:دبی-دیره-خیابان شیخ زاید
هتل 5 ستاره FAIRMONT DUBAI یکی از هتل های مجلل در دبی می باشد.این هتل دارای 394 اتاق،سوئیت و پنت هاوس می باشد. این هتل دارای انواع رستوران ها می باشد. رستوان کاملا تاریک ،رستوران با منوی غذای ترکیه بر روی بام،رستوران غذاهای دریایی آمریکا از جمله رستورانهای موجود است. از دیگر امکانات هتل می توان به خدمات اسپا و دو استخر روباز بر روی بام اشاره کرد.
آدرس: دبی-دیره-خیابان شماره27 بعد از خیابان8
هتل 5 ستاره PULLMAN CITY CENTER یکی از هتل های مجلل در دبی می باشد. این هتل دارای زمین گلف،زمین تنیس،اتاق ورزش،استخر روباز،سولاریم وخدمات اسپا می باشد.
آدرس:دبی-روبروی ایستگاه مترو ابو هیل
هتل ABJAR GRAND از جمله هتل های 4 ستاره دبی می باشد. از امکانات این هتل می توان به سونا،اتاق ورزش و استخر بر روی بام اشاره کرد.
آدرس:دبی-دیره-خیابان الرقه
هتل Avenue یکی از هتل های چهار ستاره در دبی می باشد. استخر بر روی بام با دید کامل به دبی ،اتاق ورزش و استخر کودکان از جمله امکانات این هتل است. رستوران های مختلف دارای منوی غذای دریایی،بین المللی،استیک،گریل و... در این هتل قرار گرفته اند.
آدرس:دبی-دیره-خیابان27
هتل CITY SEASON یکی از هتل های چهار ستاره در دبی است.. این هتل دارای دو رستوارن می باشد. یک رستوران دارای منوی غذای بین المللی و رستوران دیگر شامل انواع غذاهای سنتی ایتالیا می باشد. از امکانات و خدمات این هتل می توان به استخر،اتاق ورزش و اسپا اشاره کرد.
آدرس:دبی-دیره-خیابان شیخ زاید
آدرس:دبی-دیره-خیابان النخل
آدرس:دبی-دیره-خیابن مکتوم
هتل MOSCOW یکی از هتل های چهار ستاره در دبی می باشد. معماری این هتل به سبک روسی است.سالن انتظار مشابه سالن تئاتر بولشوی مسکو طراحی شده است. این هتل دارای دو رستوران با نام های ولگا و بولشوی می باشد. استخر،آرایشگاه،اسپا و سالن ورزش از سایر خدمات این هتل چهار ستاره است. استفاده از اینترنت در لابی رایگان بوده و در اتاقها نیاز به پرداخت هزینه می باشد.
آدرس:دبی-خیابان شیخ زاید
هتل SHERATON DEIRA یکی از هتل های چهار ستاره در دبی می باشد. از امکانات و خدمات این هتل می توان به استخر روباز،جکوزی،دسترسی رایگان به اینترنت، نگهداری کودکان و اتاق ورزش اشاره کرد.،
آدرس:دبی-دیره-خیابان الرقه
آدرس:دبی-دیره-خیابان صلاح الدین بعد از خیابان ابوبکرالصدیق
آدرس:دبی-دیره-خیابان عمربن الخطاب
آدرس:دبی-میدان بنی یاس
آدرس:دبی-میدان بنی یاس
آدرس:دبی-دیره-خیابان الرقه
آدرس:دبی-دیره-نزدیک میدان ماهی خیابان شماره 2
آدرس:دبی-دیره-خیابان الراس
آدرس:دبی-خیابان الخور